Date på nett er et begrep mange forbinder med det å møte noen via nettet. Date på nett handler om å treffe kvinner og menn og sammen finne kjærligheten. På Q500 finner du det du leter etter når du søker på ordet date på nett.
Q500 har mer enn 225.000 kvinner og menn som søker en date på nett.
Det er viktig for mange å være 100 % anonyme når de oppsøker en date på. På Q500 bestemmer du selv hvor mye informasjon du vil andre skal få tilgang på. Vær trygg på at vår mangeårige erfaring kommer deg og din date på nett til gode.
Det kan være mange små og store utfordringer når man skal date på nett, noe vi er oppmerksomme på hos Q500. Derfor har vi utviklet gode sikkerhetssystemer, og vi har dessuten åpen supportavdeling for deg som vil på date på nett.
Vi er stolte av at så mange finner sin date på nett gjennom oss. Q500 har vært stedet for mange medlemmers første date på nett og mange lykkelige familier har blitt stiftet som følge av en date på nett hos Q500.
Relasjonstesten stiller 300 spørsmål om områder som kan være avgjørende for en god date på nett. Testen er utviklet av noen av de mest anerkjente psykologer, sexologer og samlivsrådgivere i Norden. Når du har tatt testen er du bedre rustet til en date på nett og du kan matche deg mot andre kvinner og menn, og se hvor godt en eventuelt date på nett ville kunne gå.